Droidim

App Inventor 2 / Kodular / Thunkable / AppyBuilder için Türkçe içerikler

Forum

Konu ve mesaj oluşturabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

kodular airtable

12

admin merhaba yine ben 🙂
kodular ile air table çalışırken bir şeyi beceremedim.Texboxa yazılanları kayıt ettiriyorum ama uptade butonu beceremiyorum.Hangi satırda hatalı kayıt etmişsek o satırı değiştirmek istiyorum.Ama blokta rownumber var buraya ben her seferinde satır numarasımı gireceğim :)Hangi satır hatalı ise o satırı düzeltelim.

Yüklenmiş Dosyalar:
  • Dosyalara ulaşmak için giriş yapmanız gerekmektedir.

Doğru gözükmekte blokların .Karşılaşığın hata tam olarak nedir? Hata bloğu ne döndürmekte?

Diyelim ki yüklediğim resimlerdeki alanları yanlış yazdım.Nasıl düzelteceğim.Uptade kısmını yapamadım.

Yüklenmiş Dosyalar:

Update row by number bloğu ile bu işlemi kolayca yapabilmen lazım.bloklarında mantık hataları var.

ilk olarak elle gir değerleri ve 2.row un bilgilerini değiştirmeyi çalıştır Update row by number bloğu ile eminimki doğru bir şekilde yapacaksın.

Uptade row by number ile değiştirenibiyorum.ben her seferinde row number bölümüne sayımı gireceğim .

Yani girmen lazım ki o blok hangi satırdaki bilginin güncellenebileceğini bilsin 🙂

admin list viewden tıkladığımı(seçtiğimi) silebiliyorum.Peki list viewden selection index ile seçtiğimi neden güncelleyemiyorum.

Yüklenmiş Dosyalar:

Hangi platformu kullanıyorsun? Eklenti ilemi kulanıyorsun airtable ı ? demeden önce Bloklarını görmem lazım ki bloklarını doğrulamalıyım daha sonra blokların doğruysa yukardaki soruları sormalıyım ama eminimki bloklarında bir hata var ve onları görmem lazım ki yardımcı olabileyim dimi 🙂

Admin sana özelden nasıl ulaşabilirim ?

admin@droidim.com adresinden ulaşabilirsin

12