Droidim

App Inventor 2 / Kodular / Thunkable / AppyBuilder için Türkçe içerikler

Forum

Konu ve mesaj oluşturabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Appybuilder

Merhaba ,

Appinventor la başlayan macera thunkable appybuilder gibi sitelerle devam ediyor. Benim sorum şu olacak appybuilder devam eder mi ? Yani appybuilder de oturup günlerce uğraşacağım ve ilerleyen senelerde düzenleyeceğim bir program yapacam ama 1 sene sonra dükkan kapatır mı ?

Kapanabilir bu geliştiricilerine bağlı, kapanırsa alternatif platformlara geçiş yapabilirsin tabi burada uyumluluk sıkıntısı olabilir.Diğer seçenek Appy Builder açık kaynaklı olarak yayınlandığından çevrimdışı sürümünü kullanabilirsin.Yani kapandığında en son halini bilgisayarına kurarak kullanmaya devam edebilirsin

Aynen uyum sıkıntısından korkuyorum.Rica etsem, Çevrimdışı sürümü indirme bağlantısını paylaşabilirmisiniz ? Bu çevrimdışı uygulaması ile yazınız var mı incelesem nasıl çalışır exe program gibi birşey mi ? Birde Android sürekli gelişen bir sistem çevrimdışı uygulamalarına güncelleme getirmezlerse o da sorun yaratır gibi.

Resmi olarak burada olması lazım kullanmadığım için bilemiyeceğim ama ileride bir anlatım yapabilirim.

https://community.appybuilder.com/t/appybuilder-offline/2046

Bu çevrimdışı olarak çalışmakta.Appy Builder güncellenince buda güncellenmekte olmasılazım.Tabi dükkan kapanınca buda güncellenmez ve ileriye dönük sıkıntı yaşatır

Bu konuda sitenizi takip ediyorum blok kodlama üzerine kaynak sıkıntısı çok. Bu anlamda size teşekkürler.