Mağaza girişi için görseller üretirken kullanabileceğiniz yararlı uygulamalar

Uygulamayı yaptım markete yayımladım herşey oldu bitti olmuyor malesef. Artık önemli olan kullanıcıya ulaşmak ve uygulamamızı pazarlamak olacak.

İyi bir pazarlama yapabilmek için kullanıcıyı etkilemek ve göze hitap etmek gerekmekte. Bu durum için mağaza girişimize göze hitap eden dikkat çekici resimler ile doldurmalıyız. Peki bize yardımcı olacak bir grafiker tanıdığımız veya yardımcı olacak bir yeteneğimiz yoksa ne yapabiliriz?

İşte bu soruna güzel bir çözüm için çeşitli uygulamalar markette bizi beklemekte.

1.

Bu güzel uygulama ile uygulamalarınızın ekran görüntüsünü çok güzel Device art yada MockUp olarak tabir edilen cihaz görüntüleri haline getirebilirsiniz.Birden farklı cihaz giydirmesi destekleyen InstaMocks taki tek eksik ise birden fazla metin giriş ve rahatlıkla ekran ekleme ve sıra düzenleme yapılamaması olacak.Tarafımca kullanılan bu uygulama sayesinde alt taraftaki Bilgiler adındaki uygulamam gayet güzel ekran görüntülerine sahip oldu

2.

Eskiden kullandığım yerini InstaMocks a bırakan bu güzel modelleme uygulamasının yeri birincilik lakin son sürümündeki mevcut hatalar ve ücretli sürüm gibi kısıtlamalar ikiniciliğe itmekte.InstaMocks ta bulunmayan çoklu metin editörü ve sayfa düzenlemesini de içermekte.

Bir Cevap Yazın