Makeroid IN Thunkable Out

Evet takipçilerimiz biliyoruz ki thunkable beklenen yenilikleri Android tarafına sunmakta epey geç kalıyor.Son güncellemede sundukları FAB özelliğininde FAB eklentilerine göre oldukça kötü olması ve uygulama ekledikten sonrada Android 4.x.x tabanlı kullanıcılarımda sıkıntılar çıkarması pek hoşuma gitmedi.Bende bir alternatiflere  bakiyim dedim.

 

Piyasada yeni bir oyuncu var!

Eğer eklentilerle haşır neşir iseniz Makeroid in arkasındaki ekibi tanıyacaksınız.İşte ekip

Ekibin çoğu App Inventor camiası için önemli eklentiler sunmuş kişilerden oluşuyor.Çoğu App Inventor türevine göre Android tarafın daha dinamik ve daha hızlı gelişmekte.Yeni güncelleme ile rakipleri Thunkable ı zorlamakta,Appybuilder ı ise yakalamakta.Şuan için ücretsiz olarak kullanıma sunulan Makeroid ileride Premium özelliği ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.Tahimini 5$ aylık ödeme ile Premium hesaba sahip olabileceksiniz.Böylece Appy Builderden daha ucuza farklı bir platforma geçiş yapabilirsiniz.Ayrıca şuan için ücretsiz üyelikleri tüm özelliklere erişimi var durmayın derim sizde benim gibi geçiş yapın.

 

Uyarmakta lazım!

Ekip yeni platform yeni yeni güncelleme ile birçok yeniliğin yanında birçok hatada geldi! Ekip üzerinde çalışmakta ve hızlıca cevap veriyor bu önemli ama halen acemilik var.

 

Makeroid e gitmek için buraya tıklaman yeterli

 

Bir Cevap Yazın