Azzor şarj edilebilir kablosuz lazer fare incelemesi 

Buğün sizlere uzun zamandır kullandığım Azzor marka faremi tanıtıcağım.

Oyuncu faresi olan Azzor 2400DPI a kadar hassasiyet desteği barındırmakta. Hızlı ve zahmetsiz bir  şekilde hassaslığı değiştirmek için DPI butonu bulunmakta.Ayrıca Sol ve Sağ tıkların sessiz olması birçok kullanıcıyı memnun edecek.
Şarj olabilen bir fare olan Azzor gece kullanımına uygun ışıklandırma da bulunmakta.Pek kullanmadığım bir özellik olsada gece vakti ışıklı bir fare isteyenlerin beğeneceğini düşünmekteyim.

Baya bir düşürmeme rağmen sapa sağlam kalan Azzor sağlamlık konusundaki kendisini kanıtladı.

Ayrıca birçok ucuz farede  gördüğümüz hareketleri algılamaya yarayan optik algılayıcıdan çıkan  kırmızı ışık yerine gözle görülmeyen lazer ışığı kullanmakta.Böylece yüksek DPI seviyelerine çıkabilmektedir.

Peki fiyatı nasıl?

Türkiyede ışıklı, şarj olan, sessiz ve kablosuz bir fareden daha ucuza alınabilen Azzor’u 5 ay önce yaklaşık 10$ a almıştım.Halen aynı fiyatta aldığım satıcı tarafından satılmaktadır olan Azzor kablosuz fareyi farklı satıcılarda da bulmak mümkün.

Hangisinden almalı?

AliExpress te ilk aldığımda hatalı basan birbir fare ile karşı karşıya geldim.Tabiki paramın tamamını  uyumsuzluk açarak geri aldım ama vakit kaybettim.İkinci aldığımda ise (tabikide farklı bir satıcıdan)  5 aydır sorunsuz kullandığım faremi kavuştum.
Kısacası uygun fiyata 1 aya yakın bekleyip şarj olan, kablosuz ve ışıklı bir fare almak istiyorsanız Azzor u size öneririm.

Satın Almak için tıkla

AliExpress.com Product – New Arrivals USB 6D Wired Optical Gaming Wireless Mouse For Computer PC Laptop

2 thoughts on “Azzor şarj edilebilir kablosuz lazer fare incelemesi 

  1. Merhaba bu mouse hakkında merak ettiğim şey alıcıyı kullanmadan direkt olarak kablo ile fare çalışıyormu çalışmıyormu

  2. Düzenleme:Tekrar çalışmaya başladı.

    Maalesef kablo ile sadece şarj olmakta.Alıcısı olmadan çalışmamakta.Şansıma yazıyı yayınlandıktan 2 gün sonra alıcısı bozuldu nazar değdi heralde 🙂 mouse çalıştığı halde alıcısı çalışmadığından kullanamamaktayım

Bir Cevap Yazın